Contact

Hier vind u de bestuurleden van de Vereniging Nederlandse Loodsen Sociteit.

U kunt ons al uw vragen per E-mail sturen, klikt u op het E-mail adres dan verstuurt u via uw eigen browser, klik op het de linkt er achter "stuur een e-mail", dan verstuurt u uw vraag via de site. Vergeet niet uw E-mailadres achter te laten, anders kunnen we uw berichtje niet beantwoorden.

Naam Functie E-mailadres Bericht verzenden
Dhr. X.H.J. Janssen Voorzitter voorzitter@vnls.nl Stuur een e-mail
Dhr. M. Merrelaar Secretaris secretaris@vnls.nl Stuur een e-mail
Dhr. G. van Hoek penningmeester penningmeester@vnls.nl Stuur een e-mail
Dhr. R.M. Flink 2de secretaris ledenadmin@vnls.nl Stuur een e-mail
Dhr. S.J.M.M. van Munster Evenementen evenementen@vnls.nl Stuur een e-mail
Dhr. S.J. Meijer Evenementen evenementen@vnls.nl Stuur een e-mail
Dhr. H.J.H. Fontijn Scheldeloods scheldeloods@vnls.nl Stuur een e-mail
Dhr. M. Marckelbach Sportcommissaris sport@vnls.nl Stuur een e-mail
Dhr. L.J. Boonstra Pensionado's lboonstra@zeelandnet.nl Stuur een e-mail
Dhr. R.J. van Velzen Gebouwen gebouwen@vnls.nl Stuur een e-mail
Dhr. J.J.M. van Berlo Collectie collectie@vnls.nl Stuur een e-mail
Bericht versturen aan

Uw naam

Uw e-mailadres

Uw bericht

Controleer aub of u alle velden juist heeft ingevuld.
Uw bericht is verzonden.
Go Top